Kapitánský kurz - S neomezené plachty

Termíny kurzů


Napište nám o termín.



Termíny kurzů průběžně přidáváme.

Pokud budete skupinka 2-4 osob, můžete si s námi domluvit individuální termín, který se vám bude hodit.


Kurz na plachetnici bez omezení velikosti m2 plachet. Po tomto kurzu se závěrečnou zkouškou (ověřeni praktických dovednosti) již můžete plout na plachetnicích bez omezeni velikosti plachet. Kurzy probíhají na Slapech pod vedením zkušeného yachtaře, který vás seznámí s veškerým ovládáním a správným nastavováním plachet, aby vaše plavba byla příjemná a bezpečná pro vás a vaši posádku. Kurz začíná ve 12 hod a končí závěrečnou zkouškou v 18 hod. Certifikát o závěrečné zkoušce si hned odnesete a odevzdáte jej na SPS - státní plavební správě, kde vám vydají rozšíření na kategorii S - neomezené plachty (již bez testu / teoretických zkoušek).  Po vyplnění závazné objednávky vám zašleme veškeré bližší informace ke kurzu. 

Cena kurzu za osobu je 5 500,- Kč.

INFO: 602 888 055

Kapitánský kurz - S neomezené plachty v Chorvatsku

Kurz bude probíhat v Chorvatsku, kde kotvíme loď v marině Vodice. Ubytování je zajištěno na lodi Bavaria 37 r.v. 2018. Tento kurz má maximální kapacitu 6ti žáků. Pro bližší informace  a objednávku kurzu volejte 602 888 055.

Cena kurzu: 12 500,- Kč.

Termíny kurzů

10.6. - 13.6.2021 - Volný

Objednávka

Na základě Vámi vyplněného formuláře, Vám na e-mail zašleme fakturu, kterou je potřeba uhradit pro pevnou rezervaci místa v kurzu.

Info: 602 888 055