.

Privátní plavby

Čeká Vás rozlučka se svobodou, oslava narozenin, firemní meeting, nebo byste chtěli zažít romantický výlet noční Prahou? Pak jsme tu právě pro Vás!

Můžete si vybrat mezi 2 nebo 4 hodinovou plavbou. Vyplouvat budete z Libně a bude Vás čekat proplutí plavební komorou, podplutí pod Karlovým mostem, kde si budete moct pořídit krásné fotografie z nové perspektivy. Při 4 hodinové plavbě se pak podíváte nad smíchovskou komoru, kde se nachází pražská náplavka, proplujete okolo Vyšehradu a dostanete se až ke Žlutým lázním.

Na této luxusní lodi, na kterou si můžete vzít svou posádku přátel, kolegů či rodinných příslušníků, se nachází gril, 2 lednice a audio systém, takže můžete uspořádat grilovačku, jak má být.

V podpalubí se nachází koupelna, 2 kajuty a salónek s vybavenou kuchyňkou, kde se o komfortní pobyt postará klimatizace či topení.

Na loď si můžete přinést vlastní občerstvení nebo se s námi předem domluvíte na cateringu, který dle Vašich požadavků zajistíme. V případě zájmu se také můžeme domluvit na výzdobě, kterou si  na lodi můžete zajistit sami, nebo s naší pomocí.

O kormidlování se postará náš zkušený kapitán a k dispozici Vám bude také naše hosteska, která Vám zajistí komfort a pohodlí během plavby.

Kapacita lodi:  max. 10 pasažérú

Ceník

2 hodiny - 8 osob

8.000 Kč

4 hodiny - 8 osob

12.000 Kč

Celý den - 8 osob

20.000 Kč

Občerstvení

Individuální domluva

Výzdoba

Individuální domluva

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.