Dárkové poukazy


Pokud chcete své známé překvapit originálním dárkem, můžete tak učinit z pohodlí Vašeho domova. Stačí si vybrat některou z našich služeb a v objednávce ve formuláři zvolit možnost "mám zájem o dárkový poukaz" a my Vám jej po zaplacení zašleme v elektronické podobě na 

e-mail.

5.500,- Kč

Obdarujte své známé "řidičákem" na loď. Během kurzu Vás naučíme jak ovládat loď, přistávat u břehu, proplouvat zdymadly, vázat uzle a vysvětlíme si pravidla provozu. Držitel průkazu Vůdce malého plavidla smí plout s plavidly do 20 metrů.

od 2.000,- Kč

Vodní lyžování s naším instruktorem, který Vám vše vysvětlí a ukáže. Zapůjčení vest včetně instruktáže je v ceně. Můžete si vybrat, jestli si chcete vyzkoušet jízdu na lyžích, wakeboardu či na nafukovacím tažném kruhu pro 2 osoby.

od 1.500,- Kč

Vyhlídkové plavby na moderní lodi pro až 7 osob, přímo v centru Prahy. Loď je vybavena kvalitním bluetooth audiem a lednicí pro Vaše občerstvení a nápoje.


od 8.000,- Kč

Užijte si plno adrenalinu a dobrodružství. Nabízíme půjčení lodí Sea Ray SPOE 190 r.v. 2020 o výkonu 115 koní a kapacitě až 8 osob.


4.500,-

Pokud obdarovaný již vlastní kapitánský průkaz, můžete mu dopřát kondiční plavbu s profesionály, kde si prohloubí své znalosti a dovednosti, aby Vaše plavby byly bezstarostné a bezpečné. Během kondiční plavby se můžeme zaměřit pouze na činnost, kterou si bude přát.