Kapitánské kurzy VMP

Termíny kurzů


SO - 15.4.2023 - VOLNO

ÚT - 18.4.2023 - VOLNO

NE - 30.4.2023 - VOLNO


Termíny kurzů průběžně přidáváme.

Pokud budete skupinka 3-4 osob, můžete si s námi domluvit individuální termín, který se vám bude hodit.


Kapitánské zkoušky

Na naší lodi Sea Ray SPOE 190 r.v. 2020 máte možnost získat praxi a zároveň zkoušku z ovládání lodi (ověření praktických dovedností na motorové lodi). Tuto zkoušku potřebujete k tomu, abyste se mohli přihlásit k testovým otázkám SPS (STÁTNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVA). Poté můžete jezdit s loďmi, bez omezení výkonu motoru a s délkou lodi do 20m. V případě plachetnic do 20m² plachet a na moří do vzdálenosti 1 NM (1,8 km) od pevniny. Průkaz je mezinárodně uznávaný ve členských státech EHK/OSN.


Kapitánský kurz VMP je jednodenní a začíná v Praze Libni, kde kotvíme loď. Řekneme si základy k ovládání lodi, naučíme Vás základní uzly a vyrazíme na plavbu, kde budeme trénovat obraty, přistávání, proplujeme plavební komorou a vysvětlíme si pár základních pravidel a značek, se kterými se na vodě setkáte. Na konci kurzu složíte praktickou závěrečnou zkoušku a osvědčení si hned odnesete. Pomůžeme Vám také vyplnit přihlášku na teoretické testy a pokud budete chtít, přímo na lodi si budete moci pořídit učebnici, která Vám pomůže s přípravou. Výuku povedou 2 instruktoři a v kurzu budou max. 4 žáci.

 

V případě poškození lodi nenesete za loď žádnou zodpovědnost, veškeré škody jdou za námi. Po špatných zkušenostech, kdy nám lidé vyblokovali místa a ve finále na kurz nedorazili, jsme byli donuceni dělat rezervace míst až po uhrazení plné částky kurzu.

Cena kurzu za osobu je 5 500,- Kč.

VMP - vůdce malého plavidla
SPS - státní plavební správa
NM - námořní míle

INFO:   722 543 692


Absolventi kapitánského kurzu si také mohou za zvýhodněnou cenu 8.000,- Kč zapůjčit loď  sea ray SPOE 190 na celý den.

Loď s kapitánem je možné si pronajmout také na vyhlídkovou plavbu centrem Prahy.


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kapitánské zkoušky VMP

Kurz vůdce malého plavidla - získejte "řidičák na loď"

Nabízíme kapitánské zkoušky v malých skupinách přímo v centru Prahy.