Ceník - Sea Ray SPX

20 minut

1.500 Kč

Sazba za hodinu

3.500 Kč

4 hodiny 

11.000 Kč

Celý den - 12 hod

14.000 Kč

Eventy - sazba / hodina

Poplatek za přistavení lodi 1.500,- Kč dle vzdálenosti od Mariny DOCK

3.500 Kč

Čeká Vás rozlučka se svobodou, oslava narozenin, firemní meeting, nebo byste chtěli zažít romantický výlet noční Prahou? Pak jsme tu právě pro Vás!

Vyplouváme z Mariny Dock v Libni a můžete si vybrat mezi hodinovou plavbou, během které proplujete "Starou plavbou", kde se mimo jiné natáčel film U mě dobrý, dostanete se pod Trojský most, odkud se, pokud budete chtít, přesunete ve skluzu (rychlá plavba) před štvanickou komoru. Během dvouhodinové plavby se proplouvá skrz tuto komoru do centra, kde se dostanete až ke Karlovo mostu, který podplujete a budete si moct pořídit krásné a originální fotografie. Při 4 hodinové plavbě se pak podíváte nad smíchovskou komoru, kde se nachází Pražská náplavka, proplujete okolo Vyšehradu a dostanete se až ke Žlutým lázním.

Všechny plavby začínají a končí v Marině Dock na adrese Smrčkova 8 naproti restauraci Kolkovna Dock. Nalodění nebo vylodění mimo marinu je možné po předchozí dohodě za příplatek.

Na loď si můžete přinést vlastní občerstvení a v případě zájmu si také můžete loď po předchozí dohodě vyzdobit, dle Vašich představ, aby atmosféra odpovídala Vámi plánované akci. 

Na lodi se nachází lednice s termoboxem pro uchování vašich nápojů a občerstvení v chladu. Dále také kvalitní audio systém, ze kterého si budete moci přehrávat hudbu přímo z Vašeho telefonu.

Kapacita lodi je 7 osob a kapitán. Pokud plánujete akci pro více osob, jsou tyto totožné lodě k dispozici dvě. Po cestě je možné lodě svázat a soulodit, abyste se nemuseli dělit na dvě skupiny.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kapitánské zkoušky

Půjčovna lodí Praha

Papíry na loď

Ceník Sea Ray SPOE 115

20 minut

1.800 Kč

Sazba za hodinu

5.000 Kč

4 hodiny

15.000 Kč

Celý den - 12 hod

19.000 Kč

Objednejte si naše služby

Privátní plavby

Rozlučka se svobodou na lodi - narozeniny na lodi Praha - vyhlídkové plavby - soukromé plavby Praha