Privátní plavby

Čeká Vás rozlučka se svobodou, oslava narozenin, firemní meeting, nebo byste chtěli zažít romantický výlet noční Prahou? Pak jsme tu právě pro Vás!

Můžete si vybrat mezi 2 nebo 4 hodinovou plavbou. Vyplouvat budete z Libně a bude Vás čekat proplutí plavební komorou, podplutí pod Karlovým mostem, kde si budete moct pořídit krásné fotografie z nové perspektivy. Při 4 hodinové plavbě se pak podíváte nad smíchovskou komoru, kde se nachází Pražská náplavka, proplujete okolo Vyšehradu a dostanete se až ke Žlutým lázním.

Na loď si můžete přinést vlastní občerstvení a v případě zájmu si také můžete loď vyzdobit, dle Vašich představ, aby atmosféra odpovídala Vámi plánované akci. 

Na lodi se nachází lednice s termoboxem pro uchování vašich nápojů a občerstvení v chladu. Dále také kvalitní audio systém, ze kterého si budete moci přehrávat hudbu přímo z Vašeho telefonu.

Kapacita lodě je 7 osob a kapitán. Pokud plánujete akci pro více osob, jsou tyto totožné lodě k dispozici dvě. Po cestě je možné lodě svázat a soulodit, abyste se nemuseli dělit na dvě skupiny.

Ceník

20 minut

1.500 Kč

Sazba za hodinu

2.500 Kč

4 hodiny 

9.000 Kč

Celý den - 12 hod

12.000 Kč

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.